Vstup pro abonenty:

VAŠE NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY:

Zde je pro vás k disposici místo, kde můžete najít odpověď na svůj problém, nebo se zeptat na cokoli z témat, kterým jsou věnovány tyto stránky

Tyto diskuse jsou určeny výhradně tématům astrologie, hypnozy, EFT, léčitelství, REIKI a všech souvisejících. Příspěvky netýkající se věci (nebo vulgární) budou mazány!

Téma: "Co je podmínkou, aby člověk uměl vykládat horoskopy ?"


zobrazuji příspěvky 15
(celkem je v této diskuzi 5 příspěvků)

Příspěvek vložil: barakuda   Datum: 2.6.2011 (19:36)
ty podvodniku.jeste ti na tvoje reci nekdo naleti. jak muzes chodit ke svatosti prijimani kdyz zijes v hrisnem vztahu s rozvedenou zenou.vse ve tvem zivote je podvod. uz jsi zaplatil co jsi si vypujcil od ubohe zeny ze slaneho.jisteze ne. ty nejsi zvykly vracet.jenom brat.

Příspěvek vložil: leo   Datum: 22.10.2009 (11:45)
Také vám přeji krásný den, "tono"!
S moují cestou k astrologii se to má asi takto: o této krásné vědě jsem leccos věděl od svého dědečka (který se tím zabýval celý život a byl shodou náhod mj. i spoluvězněm astrologa Jana Kefera v koncentračním táboře). Jenže mi to vždy celé připadalo velmi "suché" a jaksi akademické a hlavně po praktické stránce poměrně nevyužitelné. Vždy jsem si totiž říkal: "K čemu je mi VĚDĚT, když se s tím nedá prakticky nic dělat?". A tak jsem se nijak zvlášť touto - pro mne až příliš teoretickou - vědou nezabýval.
Jenže ve chvíli, kdy jsem se dostal úplně jinými cestami k homeopatii, jsem postupně objevil, že ono se v oblasti astrologie s mnohými konstelacemi často něco "dělat dá"! A nejlépe pomocí dnes pozapomenutých "hermetických signatur", které velmi uznávala ještě generace astrologů 19. století. Abych to vysvětlil: ke každé planetě, ke každému bodu zvěrokruhu či jakékoli konstelaci přísluší podle prastarých astrologických zkušeností vždy nějaká tzv. hermetická signatura, tedy například kov, minerál, zvíře, tón, den v týdnu a podobně... A tehdy mne napadlo zkusit na kritické konstelace dosazovat homeopatika - tedy, pokud například kdekoli stojí v obtížném postavení Merkur, bývá hermetickou signaturou toho místa v horoskopu dle starých alchymistů rtuť. Nu, a co tedy zkusit v takové chvíli použít homeopatikum rtuti, tedy Mercurius solubilis?
A ono to pro mne velmi překvapivě fungovalo!
V té chvíli jsem se začal astrologii věnovat daleko více a hlavně již prakticky, protože pojednou jsem v ní objevil mocný diagnostický i léčebný nástroj k možnému odstraňování či zmirňování potíží, nepříjemných vlivů na člověka i mnohých nemocí.
A dnes astrologii používám především po této stránce. Jsem přesvědčen, že hvězdy samy o sobě nijak "neovlivňují" svět nebo naše životy, ale jejich konstelace jsou nám jakýmsi názorným vodítkem či jakousi "kontrolkou", z níž můžeme za určitých okolností přečíst možný ZPŮSOB řešení té které situace. A ověřil jsem si na vlastní zkušenost, že to v mnoha a mnoha případech funguje více než překvapivě - to, oč se často u některých lidí po celá léta snaží neúspěšně oficiální medicina, se někdy podaří díky šťastně užité kombinaci astrologie a homeopatie vyřešit dokonce i někdy v řádu dnů!
Čili, abych na váš dotaz nějak smysluplně odpověděl: Astrologii (i když se této vědě věnoval můj výše zmíněný dědeček Ludvík - a ten to zase měl ještě od svého otce, mého praděda, jenž byl pro změnu jeden čas dokonce i osobním astrologem knížete Kamila Rohana) nedělám celý život. Kdepak!
Teprve v posledních letech nacházím možnosti jejího PRAKTICKÉHO uplatnění jako jedné z diagnostických a léčebných metod, jak někdy zjistit příčiny velmi složitých situací v životě lidí. (I proto jsem možná stále více skeptický jenom k samotné "výrobě" čistých horoskopů, protože mi nepřijde fér lidem říci "mohlo by vás ovlivnit to či ono", ale současně jim nedat na výběr několik řešení jejich nepříjemných situací.)

Příspěvek vložil: Leo   Datum: 22.10.2009 (11:46)
Ad tono (II.)
Nu, a k vašemu dotazu na Neptuna: Neptun není na první pohled ve vašem horoskopu nijak dominantní planetou! Nicméně - a to jen tak v rychlosti - jeho postavení na 8 stupni Štíra by mohlo mj. naznačit, že byste za jistých okolností mohla vy osobně mít podvědomé sklony hledat v životě partnery s nějakou závislostí - například alkohol. To je ale jen rychlý zběžný pohled!!! Jinak bych si dával také na vašem místě pozor na případné potíže s nohama, například trombozy v lýtkách - v tom případě by byl nutný častý pohyb nohou, žádné dlouhé nehybné sezení a pokud by toto byl váš případ, preventivně jednou za měsíc užít například homeopatikum Ferrum metallicum (vaše kvadratura Mars v. Uran) v potenci 30CH.
Děkuji za váš dotaz a přeji krásný a hezký podzimní den
Leo Švančara

Příspěvek vložil: tono   Datum: 21.10.2009 (17:44)
Dobrý den,
snad nebude můj dotaz příliš vtíravý, ale osobně by mě zajímalo, jak jste se Vy konkrétně dostal k astrologii. Bylo to ve Vás už dávno nebo jste se tomuto začal věnovat po nějaké určité situaci?
Protože mě tohle všechno zajímá, mohla bych se Vá například zeptat jak je to s neptunem u mého narození - 22.11.1959, Jihlava 7,45?
Děkuji a přeji ze srdce ať se Vám vše daří a potkáváte samé hodné lidi.

Příspěvek vložil: Leo   Datum: 21.5.2009 (23:07)
Skoro nic! Jenom trošilinku toho logického myšlení (dobře postavený Merkur :-) plus pořádnou porci intuice (výraznější Neptun :-). A pak nějakou tu astrologičtější vazbu ve svém horoskopu - například nějaký aspekt mezi Venuší a Uranem...
Ale vážně: Pokud se chce kdokoli pokusit toto nádherné téma lépe poznat, doporučuji zejména začít Praktickou astrologií od Jana Kefera (momentálně jsem ji dokonce tuhle viděl někde v levných knihách!!!).
Toť vše!
(Původně jsem se naivně domníval, že na těchto stránkách budu psát hlavně právě některé zajímavosti výkladů horoskopů a zejména pak o astro-homeopatice, či o spojení astrologie s metodami emočních technik např. EFT, jenže stále mi - pro samou astrologii praktickou - nezbývá čas na astrologii populárně teoretickou :-)
Ale nevadí, snad se k tomu někdy dostanu...
Zobraz příspěvky číslo   1-5   
PŘIDAT DALŠÍ PŘÍSPĚVEK:
do diskuze "Co je podmínkou, aby člověk uměl vykládat horoskopy ?"

Jméno / předzdívka:
Váš případný email:

Text vašeho příspěvku:



POZOR! Toto kontrolní trojčíslo:  278  vepište sem:

       


























R E K L A M A :
Horoskopy na Kafe.cz.

Obsah stránek:
 1. Můj e-SHOP
 2. Hlavní stránka
 3. Horoskop on-line!
 4. Rychlá diagnosa a návrh vaší terapie
 5. Švančarovy léčivé substance
 6. Články a zprávy
 7. Zajímavosti:
  - choroby a konstelace
  - signatury planet a homeopatických léků
 8. Lunární horoskop!
 9. Astrologie
 10. Léčba vašich nemocí
 11. Homeopatie
 12. Horoskopy
 13. Formace podvědomí
 14. Vaše dotazy
 15. Léčba na dálku
 16. Kontakt







Co pro vás mohu dále udělat?



 


Copyright © 2009 Leo Pavel Švančara. All Rights Reserved. Tento web, zaměřený na témata astrologie, na horoskopy, hypnozu, EFT, aktivní formaci podvědomí a homeopatii, provozujeme v rámci našich serverů Regionalist.cz, Iglau.cz a CWBC.cz

Právě je zde on-line , počet návštěvníků dnes (čtenářů včera: 33), čtenářů tento měsíc 554, kartičky: 8