Vstup pro abonenty:

VAŠE NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY:

Zde je pro vás k disposici místo, kde můžete najít odpověď na svůj problém, nebo se zeptat na cokoli z témat, kterým jsou věnovány tyto stránky

Tyto diskuse jsou určeny výhradně tématům astrologie, hypnozy, EFT, léčitelství, REIKI a všech souvisejících. Příspěvky netýkající se věci (nebo vulgární) budou mazány!

Téma: "Je postavení mých hvězd osudové a nevyhnutelné?"


zobrazuji příspěvky 15
(celkem je v této diskuzi 2 příspěvků)

Leo Švančara odpovídá:   Datum: 7.2.2009 (12:43)
Nic není pevně dáno! Horoskop narození není žádným "věštěním", ale jakýmsi vodítkem či manuálem na co by si člověk ve svém životě měl dát pozor; kde má svoje silné či slabé stránky, potažmo upozorněním na to, co by mu mohlo v určitých situacích pomoci nebo naopak uškodit.
Přirovnal bych to k dopravnímu značení: Když vidíte z auta v neznámé krajině značku ostré zatáčky, uberete plyn a začnete se více věnovat řízení. A to je přesně ono!
Poctivě vypracovaný horoskop narození vám více či méně pomůže "označkovat" neznámý terén, tedy váš život. Vy pak máte dvě možnosti: buď při spatření takové značky zpozorníte, nebo naopak budete návěst ignorovat a pojedete vesele dál se sešlápnutým plynem.
Je to jen a jen na vás samotných!
Čili shrnuto: Z vašeho horoskopu nikdy s jistotou nevyčtete co se vám zítra v poledne stane, co vás za rok či dva potká a už vůbec ne zda v neděli vyhrajete ve Sportce druhou cenu. Pouze se například můžete dozvědět, že dejme tomu díky blížícímu se návratu Černé luny na vaši radixovou posici (tedy na místo, kde se Černá luna nalézala i v okamžiku vašeho narození) vás může v nejbližším období nasměrovat k přehodnocování dosavadních hodnot, svého pracovního uplatnění či zatím neochvějných duchovních postojů. A že jde o jedno ze zásadních období ve vašem životě, kdy je dobré se skutečně odpovědně zabývat zkoumáním i zcela jiných - než těch vašich dosavadních - řešení a cest!

Příspěvek vložil: anonym   Datum: 7.2.2009 (10:46)
Mám dotaz: Je případné špatné postavení mých hvězd v horoskopu narození jednou provždy dané a nevyhnutelné? Znamená, že nemohu nijak zásadně ovlivnit svůj život? Co vlastně horoskop dopředu určuje?

Zobraz příspěvky číslo   1-5   
PŘIDAT DALŠÍ PŘÍSPĚVEK:
do diskuze "Je postavení mých hvězd osudové a nevyhnutelné?"

Jméno / předzdívka:
Váš případný email:

Text vašeho příspěvku:POZOR! Toto kontrolní trojčíslo:  622  vepište sem:

       


R E K L A M A :
Horoskopy na Kafe.cz.

Obsah stránek:
 1. Můj e-SHOP
 2. Hlavní stránka
 3. Horoskop on-line!
 4. Rychlá diagnosa a návrh vaší terapie
 5. Švančarovy léčivé substance
 6. Články a zprávy
 7. Zajímavosti:
  - choroby a konstelace
  - signatury planet a homeopatických léků
 8. Lunární horoskop!
 9. Astrologie
 10. Léčba vašich nemocí
 11. Homeopatie
 12. Horoskopy
 13. Formace podvědomí
 14. Vaše dotazy
 15. Léčba na dálku
 16. KontaktCo pro vás mohu dále udělat? 


Copyright © 2009 Leo Pavel Švančara. All Rights Reserved. Tento web, zaměřený na témata astrologie, na horoskopy, hypnozu, EFT, aktivní formaci podvědomí a homeopatii, provozujeme v rámci našich serverů Regionalist.cz, Iglau.cz a CWBC.cz

Právě je zde on-line , počet návštěvníků dnes (čtenářů včera: 33), čtenářů tento měsíc 554, kartičky: 8